Tilbake til alle rapporter

Høy fortauskant. Farlig for funksjonshemmede og syklister.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 16:12, søn. 21 mai 2017

Sendt til Rana og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gangfelt over E6 ved buss-skur. Høy fortauskant som du må forsere når du krysser veien. Hinder for rullestolbrukere. Farlig for syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?