Tilbake til alle rapporter

Gammelt og nedslitt 30 sone skilt

Rapportert anonymt 08:49, ons. 7 juni 2017

Sendt til Buskerud og Lier 1 minutt senere

Gammelt og nedslitt 30 sone skilt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?