Tilbake til alle rapporter

Oversvømt veigrøft

Publisert av Trygve Flathen 11:18, man. 12 juni 2017

Sendt til Buskerud og Nedre Eiker 2 minutter senere

Vannet har tatt med seg så mye grus/søle at det har fylt opp grøfta og begynt å legge seg i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?