Tilbake til alle rapporter

Mye trær i veien

Rapportert i kategorien Trær av Roy Arne 19:50, ons. 14 juni 2017

Sendt til Nannestad 4 minutter senere

Mye trær i veien som ikke trimmes av eierne. Gjelder Skogdueveien, Sørliveien, Ringdueveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:31, tor. 13 juli 2017

  • Still open, via questionnaire, 13:01, fre. 11 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?