Tilbake til alle rapporter

Asfaltskjøter som er skadet

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:09, man. 7 mars 2011

Sendt til Bamble 1 minutt senere

I rundkjøringen ved Lasses er det flere hull i asfalten som må fikses!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?