Tilbake til alle rapporter

Busker og kratt

Rapportert i kategorien Trær anonymt 21:51, man. 25 april 2011 ; (det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Lom 4 minutter senere

Det vart ryddet busker og kratt i haust,og dette er enda ikkje fjerna. Det gjeld Solsidevegen Lom-Flå bru

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Takk for at døkk rydda!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:40, fre. 20 mai 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:40, fre. 20 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?