Tilbake til alle rapporter

Særdeles slitt asfaltdekke, samtidig som fartshumper er av ufattelig dårlig kvalitet.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Andreas Eriksen 21:14, tor. 21 september 2017

Sendt til Sokndal og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Fylkesvei 33, gjennom Sokndal sentrum ifra kirka tom. Rekefjord er på Statens Vegvesen sin liste over veier som skulle asfalteres i 2017, men hvor i all verden blir asfalten av? Asfalten er særdeles slitt noen plasser, dype spor ned til gammelt dekke, og for å ikke snakke om kvaliteten på fartshumpene. Spesielt mellom Kiwi tom Bil og Mekaniske så er fartshumpene en skandale, er faktisk ufyselig å kjøre over disse humpene. Er klargjort til asfaltering mellom Kiwi og Bil & Mekaniske, men hvor i all verden blir det nye dekket av?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Noen få hundre meter asfalt igjen før hele strekket er ordnet, men dette skulle ta tid..

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:34, ons. 7 august 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:34, ons. 7 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?