Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veikanten.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:36, tor. 5 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Stort hull i veikanten. Mellom parkeringsplassen og oppkjørselen til kirken på høyre hånd når man kjører mot kirkegården.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?