Tilbake til alle rapporter

Rekkverk mangler

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:24, tir. 28 november 2017

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

I denne skarpe svingen med nokså bratte bakke mangler det rekkverk / autovern. Veien kan til tider være utfordrende å kjøre og ved isetevei på stedet skal det ikke mye til før man kan få en alvorlig ulykke ved en utforkjøring her. Her burde det absolutt ha vært satt opp autovern på noe få meter for å øke trafikksikkerheten betraktelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?