Tilbake til alle rapporter

Flere slukkede lamper

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:41, man. 29 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Gangveien fra Brevikmyra til Øståsen barnehage, flere lamper slukket. Mørkt å gå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:12, tor. 1 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?