Tilbake til alle rapporter

Is på veien trenger å salte/strø veien

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 15:04, tor. 8 februar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 1 minutt senere

Det er veldig glatt på stedet, veien trenger å saltes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det oppstår farlige situasjoner i område. Mange lastebiler som kjører veldig furt på de humpete veibane full av spor og kuleis. Bilene hopper ut og inn av disse sporene og mister styringen. Veien trenger is skraping og salting

    Publisert anonymt 09:47, ons. 21 februar 2018

  • Hei. Torvuttaket i Vestby trenger skraping og salting. Den er ekstremt klumpete med is-svuller og det oppstår hele tiden farlige situasjoner hvor bilene kastes frem og tilbake i hjulsporene. Dett gjelder også Treveien i Vestby.

    Publisert anonymt 07:49, tor. 22 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?