Tilbake til alle rapporter

To lyktestolper uten lys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Marie Lien Simonsen 23:36, man. 16 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 3 minutter senere

Det har nå vært to lyktestolper som har stått uten lys i over en lang periode. Det er i starten av bakken og biler kommer fort noe som gjør det veldig ubehagelig. I tillegg er de ved siden av hverandre, så det er en del meter som er mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?