Tilbake til alle rapporter

Stathelleveien/Langesundveien hullete og sporete

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 05:57, tir. 17 april 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

"Gamlevegen" fra Stathelle til Langesund fortjener en liten befaringsrunde. Her er det mye huller og dype spor. Dype spor på Stathelleveien skaper store problemer med vann og fotgjengere på blant annet strekningen mellom Skjærgården Hotell og gamle NATO-kaia. Ta turen en tung regnværsdag for å se problemstillingen. Kan skape farlige trafikksituasjoner hvis man vil unngå å dusje fotgjengere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:52, tir. 15 mai 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 15:33, tir. 12 juni 2018

  • De har ihvertfall funnet frem lappesakene, men hele Langesundveien/Stathelleveien trenger å skrapes.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 15:33, tir. 12 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?