Tilbake til alle rapporter

Feil/mangelfull skilting

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 18:52, man. 23 april 2018

Sendt til Rana og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Skilt i krysset Langbergan/Holmforsveien er feil. Skiltet viser Langbergan 24-35, men veien er blitt forlenget til 66 og skiltingen er derfor feil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:27, tor. 24 mai 2018

  • Still open, via questionnaire, 19:47, tor. 21 juni 2018

  • Still open, via questionnaire, 10:23, fre. 20 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?