Tilbake til alle rapporter

Grus på gangveg

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Gunnar Styve 18:58, tir. 1 mai 2018

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det ligger store mengder strøsand på gangveg til villabakken, det utgjer ein fare for sykklande og gåande som kan gli på grusen. Det bør feiast på ganvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Eldre sak. Avslutter.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:52, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?