Tilbake til alle rapporter

Syklister tipper

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Roar Nygård 16:19, man. 14 mai 2018

Sendt til Rana og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Det har vært 3 sykkeltippinger (som jeg kjenner til) i denne lille bakke siste dager pga løs sand på asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?