Tilbake til alle rapporter

Nedkjørte 30-skilt.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:22, man. 28 mai 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Her har begge 30-sone skilteme blitt nedkjørt. Det ene ligger rett ned og nesten ut i veibanen. Vært slik i over 2 uker. Håper noen ser på dette. Mvh, Fast Bruker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:17, tir. 26 juni 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:17, tir. 26 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?