Tilbake til alle rapporter

Knapp for fotgjengere for å få grønn mann fungerer ikke

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 21:14, søn. 29 juli 2018

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Knapp for grønn mann fungerer ikke. Har hengt seg opp og dette medfører at folk blir stående uten å få grønt, og går/ løper til slutt over veien foran biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:37, søn. 26 august 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:37, søn. 26 august 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?