Tilbake til alle rapporter

Flere dype hull og sprekker i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Andreas Hovin 11:36, tor. 16 august 2018

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Asfalt er svært falleferdig og er ifølge naboer ikke lagt ny asfalt siden 70tallet. Bør legges ny asfalt i hele gaten da problemet gjelder hele feltet. jeg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:16, fre. 14 september 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Andreas Hovin 19:16, fre. 14 september 2018

  • Forsøkt reparert med kaldasfalt flere ganger men dette er en svært kortsiktig løsning.

    State changed to: Åpen

    Sendt inn av Andreas Hovin 08:19, ons. 20 mai 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?