Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe har sluttet å lyse.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:00, søn. 19 august 2018

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Lyktestolpe har sluttet å lyse.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Melding er sendt Kvam kraftverk som har vedlikehald av veglys.

    Sendt inn av Jarle Ystebø 14:28, fre. 14 september 2018

  • Still open, via questionnaire, 21:24, søn. 16 september 2018

  • Still open, via questionnaire, 22:53, søn. 14 oktober 2018

  • Dette holder ikke, hvor vanskelig kan det være å få ordnet en liten sak som dette ???

    Publisert anonymt 22:53, søn. 14 oktober 2018

  • Still open, via questionnaire, 20:32, fre. 23 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?