Tilbake til alle rapporter

Skarp kant på beslag over til bru - fare for punktering

Rapportert anonymt 09:22, tor. 20 september 2018

Sendt til Buskerud og Kongsberg 3 minutter senere

Gradvis forverring - ser ikke bra ut og folk prøver å svinge unna.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:16, tor. 18 oktober 2018

  • Supert - rask respons, men forunderlig at ikke noen vegmyndighet sjekker slike ting på en så trafikkert vei.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:16, tor. 18 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?