Tilbake til alle rapporter

Det er dype hull og dumper både ved innkjøring i blindgata og hele veien innover

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Rakek Bjørnstad 19:27, søn. 7 oktober 2018

Sendt til Fet og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det har vært sånn i over ett år. Bilene subber nedi og store vannansamlinger i de største hullene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:21, søn. 4 november 2018

  • Jeg fikk raskt svar fra Fet kommune, der de fortalte at gata var privat. Så beboere i gata må fikse gata.

    Sendt inn av Rakek Bjørnstad 20:21, søn. 4 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?