Tilbake til alle rapporter

Flekkvis slitt asfaltdekke

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:08, tor. 11 oktober 2018

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Veldig slitt asfaltdekke i denne delen av Hunnsveien. Kunne godt ha vært lappet på noe asfalt i områdene rundt disse kumlokkene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:45, tor. 8 november 2018

  • Mulig at det planlegges asfaltering av veien til neste år.

    Publisert anonymt 15:45, tor. 8 november 2018

  • Det har blitt gjort noe asfaltlapping der denne uka.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 23:41, tor. 27 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?