Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:23, lør. 13 oktober 2018

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gatelyset virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:07, lør. 10 november 2018

  • Still open, via questionnaire, 12:32, lør. 8 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?