Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i gatelykt

Rapportert i kategorien Gatelys av Grete Wigen 12:28, tir. 23 oktober 2018

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mangler lys i nest siste stolpe på venstre hånd, før krysset til Fruhallarn (retning fra Vg skole). Er svært mørkt der da det heller ikke er lys fra bebyggelse på strekningen mellom stolper med lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:06, tir. 20 november 2018

  • «FiksGataMI» er en effektiv app å bruke, har god erfaring ved av den!

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Grete Wigen 16:06, tir. 20 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?