Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:39, tir. 23 oktober 2018

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelys som ikke fungerer. Vært mørkt i en uke ca.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 02:00, ons. 21 november 2018

  • Det gikk veldig lang tid, ca 2 uker, før rapportert problem ble løst.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 02:00, ons. 21 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?