Tilbake til alle rapporter

Mørk lysmast i Gimilveien, 2033 Åsgreina

Rapportert i kategorien Gatelys av kai@romerike-elektro.no 12:33, ons. 24 oktober 2018

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mørk armatur i veilysmast i Gimilveien ved nr 12 Pæretype NAV-T 70W super El.nr 3852120

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?