Tilbake til alle rapporter

Mørkt i bringebærlia, linerleveien alle lykter. vært slik et par uker

Rapportert i kategorien Gatelys av jo inge stubbe 06:23, fre. 2 november 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Alle gatelys ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:11, fre. 30 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av jo inge stubbe 07:11, fre. 30 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?