Tilbake til alle rapporter

Bilvrak / forsøpling

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 16:59, lør. 3 november 2018

Sendt til Skånland 1 minutt senere

Bilvrak og forsøpling. Bussen er registrert, men står med åpen dør og åpen luke til batteriene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?