Tilbake til alle rapporter

Batteri henslengt, bilvrak

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 17:03, lør. 3 november 2018

Sendt til Skånland 1 minutt senere

Bilbatteri satt på bakken ved huset, bilvrak (uregistrert med vrengte, ødelagte hjul) plassert rett ved veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ikke fjernet pr. 01.05.2019

    Publisert anonymt 09:56, tor. 2 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?