Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i sentrum Kapp

Rapportert i kategorien Gatelys av snorre onsrud 19:50, man. 12 november 2018

Sendt til Østre Toten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys på strekningen fv92, mellom Mjøsvegen 429 og 474 virker ikke. Dette er ikke akseptabelt i forhold til trafikksikkerhet. Strekningen er sterkt trafikkert med mange myke trafikanter. Så lenge kommunen har innført eiendomsskatt er dette en plikt at kommunen skal levere og drifte. Lysnettet på denne strekningen har vært ute av drift i flere uker. Det er nå vi trenger lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:42, man. 10 desember 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av snorre onsrud 20:42, man. 10 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?