Tilbake til alle rapporter

Sykkelvei brukt som lagerplass til strøsand.

Rapportert anonymt 18:40, tir. 20 november 2018

Sendt til Bamble og Telemark 5 minutter senere

Tunellen under E18 som er sykkelvei, blir fylt opp med strøsand/grus. Dette er meget farlig for syklister. Man får god fart ned bakken fra E18, og når solen skinner blir tunellen bare et sort hull og man ser ikke lasset før det er for sent. Dette har blitt gjordt flere år og blir ikke fjernet på sommeren heller. Har fått høre at det er entrepenør Vidar Tellefsen som lagrer dette her. Sikker kjekt å lagre her pga. frost, men dette er farlig for syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?