Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Karl-Inge Johansen 21:41, tir. 20 november 2018

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

3 gatelys i Kirovskveien virker ikke. De har ikke virket på minst et og et halvt år. Også rapportert for ca 1 år siden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:37, ons. 19 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?