Tilbake til alle rapporter

Asfalt vei med mange hull. Kjører her mange ganger om dagen og bilen smeller ned i humpene

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jens a randem 23:08, søn. 2 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 1 minutt senere

Asfalt vei med mange hull. Kjører her mange ganger om dagen og bilen smeller ned i humpene Det har vært lappet på men det er ille nå. Hull over alt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 00:49, man. 31 desember 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?