Tilbake til alle rapporter

Slitt vikepliktskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:16, man. 3 desember 2018

Sendt til Østre Toten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Vikepliktskilt i krysset Fv 85 og Fjellstuguvegen er veldig slitt og har helt miste fargen. Har behov for en oppgradering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?