Tilbake til alle rapporter

Skolevei med dårlig lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:59, tir. 4 desember 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby mindre enn et minutt senere

Med manglende fortau i Noras Hage bør det settes opp bedre gatebelysning. Det går veldig mange små barn her (skolevei), og de viser dårlig om morgenen og ettermiddagen. Det er også veien til barnehagen, og veien er veldig trafikkert morgen/ettermiddag.

Kan dere hjelpe oss å unngå noen katastrofer her!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?