Tilbake til alle rapporter

Gatelys på hele strekningen "Fedevollen" har vært slukket i flere dager

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Einar Jerstad 19:55, tir. 11 desember 2018

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelysene på hele "Fedevollen" strekningen har vært slukket i flere døgn. Dette gjelder fra kirken og helt opp til barneskolen,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:21, ons. 9 januar 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Alf Einar Jerstad 14:21, ons. 9 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?