Tilbake til alle rapporter

Defekte lys i Søndre Park

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:45, tir. 8 januar 2019

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Minst 5-6 gatelys inne i Søndre Park har vært defekte i flere måneder nå. Satte pris på at det ble montert lys langs stiene i parken, men det er synd at ingen følger opp med å skifte ut defekte pærer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:57, tor. 7 februar 2019

  • Alle lyspærer skiftet med unntak av ett som fortsatt er defekt

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:57, tor. 7 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?