Tilbake til alle rapporter

Lyspære gått, gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:36, tir. 15 januar 2019

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelyset ved Klinkesteinveien 11 har gått. Det har vært ute av drift et par dager.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:07, tir. 12 februar 2019

  • Oppfattet at tjenesten består i å sende e-post til både kommune og Statens vegvesen. I denne saken var e-post til vegvesen feil adresse.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:07, tir. 12 februar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?