Tilbake til alle rapporter

Personbil med polske skilter, som har stått hensatt i halvannet år. Flate dekk og pr. d.d. brøytet inne

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Lars 19:11, tor. 31 januar 2019

Sendt til Nittedal 4 minutter senere

Personbil med polske skilter, som har stått hensatt i halvannet år. Flate dekk og pr. d.d. brøytet inne

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Bil borte

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:53, ons. 16 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?