Tilbake til alle rapporter

Defekt veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ansgar Harbakk 19:57, fre. 1 mars 2019

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Mørkt veilys. Gikk i sist tordenvær. Haster

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:10, tor. 18 april 2019

  • Fremdeles ikke fikset gatelys. Dette er en av få lys, derfor viktig

    Sendt inn av Ansgar Harbakk 22:10, tor. 18 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?