Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:37, fre. 1 mars 2019

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Hei. I flere uker har gatelysene her vært slukket på natta. Det er i den værste og farligste svingen på hele Herre. Og rett etter to busstopp. Lysene har vært av hele døgnet. Håper de slåes på snarest. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:21, søn. 31 mars 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:21, søn. 31 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?