Tilbake til alle rapporter

Ekstremt dårlig vei (hele 863 rundt Østkroken)

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:47, lør. 9 mars 2019

Sendt til Aremark og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hele vei 863 er helt ubrukelig og full av hull og store ujevnheter. Dette gjelder også veien videre inn mot Tolsby camping fra Kalerud veikryss, men da i hovedsak større hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?