Tilbake til alle rapporter

Brukne plaststenger i vegkantene

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 11:59, ons. 24 april 2019

Sendt til Skånland 1 minutt senere

De kommunale veiene er fulle av endestykker av brukne veistikker av plast. Disse blir stående igjen fra flere sesonger, er av plast og utgjør en stor plastforurensingskilde. Kommunen bør forby disse og gå over til annet materiale på veistikkene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?