Tilbake til alle rapporter

Kommunal plastforurensing

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 12:01, ons. 24 april 2019

Sendt til Harstad 4 minutter senere

De kommunale veiene er fulle av endestykker av brukne veistikker av plast. Disse blir stående igjen fra flere sesonger, er av plast og utgjør en stor plastforurensingskilde. Kommunen bør forby disse og gå over til annet materiale på veistikkene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?