Tilbake til alle rapporter

Vårvann flommer over grøftene, og renner ut på gang/sykkelvei og riksvei

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Ragnhild Aashaug 16:24, ons. 24 april 2019

Sendt til Tolga mindre enn et minutt senere

Det kommer mye vårvann, og det virker som om stikkrenner er tett fordi vannet flommer over gang/sykkelvei og riksvei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:27, ons. 22 mai 2019

  • Ja, ristene ble rensket med en gang. Men, det som ble rensket opp(stein og grus) ligger i en haug langs gangveien

    Sendt inn av Ragnhild Aashaug 17:27, ons. 22 mai 2019

  • Still open, via questionnaire, 11:18, tor. 20 juni 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 13:57, tor. 18 juli 2019

  • Grus og stein må renskes opp og fjernes rundt ristene

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ragnhild Aashaug 13:57, tor. 18 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?