Tilbake til alle rapporter

Hull i veg, utenfor Fr. Nansensvei12

Rapportert i kategorien Hull i vei av Olaug Korslund 22:47, søn. 28 april 2019

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hull i vegen etter gravearbeider i fjor. Det er mye støy hver gang biler med henger eller større kjøretøy kjører i hullet. Det dundrer så jeg skvetter både dag og natt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er gammel og ble sannsynligvis fikset i fjor.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:55, fre. 21 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?