Tilbake til alle rapporter

Langsgående asfaltkant

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:25, tor. 16 juni 2011

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Farlig langsgående asfaltkant som står igjen etter byggearbeid på fortau.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er fortsatt uløst. Farlig langsgående kant mellom asfalt og fortau

    Publisert anonymt 14:54, tir. 16 august 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?