Tilbake til alle rapporter

Lyngenvegen er ikke feiet

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Rune Aakvik 22:40, fre. 17 juni 2011 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vefsn 4 minutter senere

Nordre del av lyngenvegen er ikke feiet. Mye sand fra de siste 2 vintre ligger i veien. Mye støv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?