Tilbake til alle rapporter

Feiing av trekullveien

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Kristin 19:22, tor. 30 mai 2019

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det har ikke blitt feiet i trekullveien nå på våren. Strøsand fra vinteren ligger her fortsatt!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?